• Aktualności
  • Zmarł Pan Zdzisław Andrzejuk, były prezes Banku Spółdzielczego w Międzyrzecu Podlaskim

Zmarł Pan Zdzisław Andrzejuk, były prezes Banku Spółdzielczego w Międzyrzecu Podlaskim

25-10-2023

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci w dniu 24 października byłego prezesa Banku Spółdzielczego w Międzyrzecu Podlaskim śp. Zdzisława Andrzejuka.

Pan Zdzisław Andrzejuk pełnił funkcję prezesa naszego Banku nieprzerwalnie przez 30 lat, w okresie szczególnie ważnym i trudnym obejmującym transformację bankowości spółdzielczej w latach 90-tych ubiegłego wieku. Dzięki staraniom prezesa Andrzejuka w latach 1999-2001 nastąpiło połączenie banków spółdzielczych w Międzyrzecu Podlaskim, Drelowie i Komarówce Podlaskiej, wskutek czego powstał jeden silny kapitałowo i organizacyjnie Bank Spółdzielczy.

Jego zasługi dla Banku Spółdzielczego jak również dla wspieranej przez Bank za jego pośrednictwem społeczności lokalnej są nieocenione. Za to wszystko wyrażamy wielką wdzięczność.

W imieniu Rady Nadzorczej, Zarządu i pracowników Banku Spółdzielczego w Międzyrzecu Podlaskim składamy serdeczne wyrazy współczucia dla Żony, Dzieci, Wnuków oraz bliższej i dalszej Rodziny Zmarłego.

Msza św. pogrzebowa za śp. Zdzisława Andrzejuka zostanie odprawiona w dniu 27 października 2023 r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym pw. Św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim, po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz parafialny w Drelowie.

Znajdziesz nas też tutaj