• Twój Mobilny Portfel
 • Twój Mobilny Portfel

  Twój Mobilny Portfel

  "Przenieś" gotówkę, karty oraz dokumenty do swojego telefonu!

  Czy wiesz, że z bankowością elektroniczą w naszym Banku i smartfonem lub smartwatchem, nie potrzebujesz nosić ze sobą tradycyjnego portfela?

  Jak to możliwe? Sprawdź poniżej

  Płatności w sklepach - jak płacić bez gotówki?

  Dzięki programowi "bezpieczna gotówka", zdecydowana większość sklepów, stacji benzynowych, punktów usług itp. posiada terminale płatnicze. Dzięki udostępnianym przez Bank Sółdzielczy metodom płatności, możesz płacić mobilnie na dwa sposoby:

  1) płatności zbliżeniowe smartfonem/ smart watchem - w zależności od posiadanego systemu w swoim smartfonie (Android lub IOS Apple) zainstaluj aplikację Google Pay (dla Android) lub Wallet/Apple Pay (dla IOS). Następnie dodaj kartę płatniczą wydaną do Twojego konta w Banku Spółdzielczym. Instrukcję krok po kroku jak to wszystko zrobić znajdziesz pod adresem:

  - Google Pay https://www.bsmiedzyrzec.pl/klienci-indywidualni/platnosci/platnosci-mobilne-google-pay

  - Apple Pay https://www.bsmiedzyrzec.pl/platnosci-google-apple-garmin-pay

  Jeśli jesteś posiadaczem zegarka Garmin/ lub Apple - możesz również korzystać z powyższej metody płatności przy użyciu tego urządzenia.

  2) płatności BLIK - jeśli nie posiadasz karty płatniczej, a chcesz mobilnie płacić w sklepach wystarczy, że zainstalujesz aplikację mobilną Banku w której udostępniamy płatności przy użyciu BLIK'a. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz pod adresem https://www.bsmiedzyrzec.pl/blik

  3) płatności gotówką - jeśli jednak trafiasz na sklep, który jeszcze nie posiada terminalu płatniczego, nic straconego. Dzięku BLIK (patrz pkt. 3) możesz również wypłacać gotówkę z bankomatu bez użycia karty płatniczej!

  Płatności w Internecie - jak płacić bez tradycyjnego przelewu lub płatności za pobraniem?

  Udostępniana przez Bank Spółdzielczy usługa bankowości elektronicznej umożliwia wachlarz metod płatności, z których najwygodniejsze to:

  1) PayByNet - szybka płatność za pośrednictwem platform płatniczych (tj. np. PayU, Przelewy24, Dotpay.pl, itd.) dowiedz się więcej https://www.bsmiedzyrzec.pl/o-banku/oferta-banku/platnosci/szybkie-platnosci-internetowe-paybynet

  2) Google/Apple Pay - aplikacja o której mowa w pkt 1.1 umożliwia nie tylko płatności w sklepach, ale także wygodne płatności Twoją kartą płatniczą po wyborze opcji płatności Google Pay lub Apple Pay. Wygoda polega na tym, że nie musisz wówczas wpisywać wszystkich danych swojej karty (z wyjątkiem 3 cyfrowego kodu CVV).

  3) BLIK - to jednak z najbardziej popularnych i wygodnych metod płatności w Internecie. Wystarczy zainstalować aplikację mobilną o której mowa w pkt 1.2 i cieszyć się swobodą płatności blikiem.

  Dostęp do gotówki - jak wypłacić gotówkę bez karty płatniczej?

  Najwięksi malkontencji płatności bezgotówkowych wskazują na brak dostępności do gotówki. Nic bardziej mylnego, dzięki płatnościom BLIK możesz wypłacać gotówkę bez opłat z ponad 4 000 bankomatów sieci banków spółdzielczy i Planet Pay jak również z bankomatów banków komercyjnych.

  Dokumenty - znowu zapomniałeś dowodu osobistego, prawa jazdy lub dowodu rejestracyjnego?

  Dzięki aplikacji mObywatel masz dostęp do dowodu osobistego, prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego pojazdu. Należy jedynie pamiętać, że póki co Tożsamość z aplikacji mObywatel nie wystarczy w sytuacji w której prawo wymaga okazania dowodu osobistego lub paszportu (np. w banku, na lotnisku, u notariusza, rejestrując kartę SIM, przy załatwianiu części spraw urzędowych). W przypadku dokumentów związanych z prowadzeniem pojazdu (prawo jazdy, dowód rejestracyjny) należy pamiętać o ich posiadaniu podczas wyjazdów zagranicznych.

  Autoryzacja tożsamości - składasz wnioski urzędowe przez Internet?

  Dzięki bankowości elektronicznej otrzymujesz dostęp do usługi MojeID, która umożliwia potwierdzanie tożsamości a także założenie tzw. Profilu Zaufanego. Więcej informacji na ten temat uzyskasz pod adresem https://www.bsmiedzyrzec.pl/profil-zaufany-mojeid

   

  Znajdziesz nas też tutaj