• eBankNet

  eBankNet

  Usługa Bankowości Internetowej eBankNet umożliwia dostęp do rachunków za pośrednictwem Internetu przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Bank oferuje usługę w szczególności dla:

  • Klientów indywidualnych posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy
  • RolnikówPrzedsiębiorców (Firm) posiadających w Banku rachunek bieżący.

  Korzystanie z Systemu eBankNet jest proste i bezpieczne. System ułatwia codzienne zarządzanie rachunkami bez wychodzenia z domu.

  Funkcjonalności Systemu eBankNet obejmują między innymi następujące możliwości:

  • monitorowanie aktualnych stanów sald rachunków i dostępnych środków,
  • wykonywanie zleceń płatniczych (przelewów), w tym tzw. szybkich płatności w systemie Express Elixir i Sorbnet,
  • dostęp do historii rachunków,
  • wydruk potwierdzeń zrealizowanych przelewów,
  • definiowanie i automatyczną realizację stałych zleceń,
  • zakładanie lokat (funkcja dostępna dla klientów indywidualnych)
  • znacząco niższe koszty obsługi.
  • dokonywanie szybkich płatności w sklepach internetowych za pośrednictwem usługi PayByNet
  • składanie wniosków w ramach programów rządowych 500+ i 300+

  Szczegółowy wykaz funkcji Systemu eBankNet dostępny jest tutaj »

  Prezentacja Systemu eBankNet

  Film prezentujący nowy system eBankNet na portalu YouTube - zobacz »

  Aktywacja dostępu do Systemu

  Aby uruchomić usługę eBankNet, wystarczy zgłosić się do Banku (pracownicy działu obsługi Klienta wskazani są w zakładce Kontakt) oraz zawrzeć z Bankiem właściwą umowę (o ile Klient nie posiada już zawaretj umowy ramowej prowadzenia rachunków bankowych) a następnie złożyć wniosek, którego wzór jest dostępny w placówkach Banku lub tutaj »

  Przydatne informacje

  Zasady bezpieczeństwa

  Aby użytkownik traktował bankowość elektroniczną jako bezpieczne narzędzie, powinien przestrzegać następujących zasad:

  1. Logując się do systemu eBankNet należy sprawdzić czy użytkownik znajduje się na właściwej stronie. Wszystkie operacje po zalogowaniu się na stronę https://ebank.bsmiedzyrzec.pl/ są automatycznie zabezpieczone protokołem SSL wykorzystującym klucz o długości 128 bitów. Uwidocznione jest to poprzez ukazanie się żółtej kłódki obok paska z adresem z prawej strony, co sygnalizuje, że strona jest szyfrowana i bezpieczna. Po dwukrotnym kliknięciu na kłódkę powinna pojawić się informacja, dla kogo został wystawiony certyfikat. Prawidłowa informacja to https://ebank.bsmiedzyrzec.pl/. Należy się także upewnić, czy w pasku adresowym przeglądarki w nazwie strony widnieje oznaczenie HTTPS. Jeśli przy logowaniu się do systemu nie widnieje oznaczenie kłódki oraz oznaczenia https prosimy o ich pilne zgłoszenie do banku na jeden z podanych numerów obsługi technicznej systemu.
  2. Nie należy podawać swojego hasła dostępu lub haseł jednorazowych poprzez pocztę elektroniczną. Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim nigdy nie wysyła e-maili wymagających podania danych osobowych Klientów lub też hasła dostępu, albo haseł jednorazowych. Nie wysyłane są również drogą e-mailową linki do stron banku oraz do usług bankowości elektronicznej eBankNet oraz wszelkich stron, gdzie rzekomo ma nastąpić weryfikacja czy aktualizacja danych Klientów. Bank nie przyjmuje również drogą e-mailową zlecenia wykonania transakcji finansowych. W przypadku pojawienia się takich przypadków prosimy o ich pilne zgłoszenie do banku na jeden z podanych numerów obsługi technicznej systemu.
  3. Nie należy podawać swojego hasła dostępu lub haseł jednorazowych osobom dzwoniącym i podającym się za pracownika banku.
  4. Natychmiast wykonać zablokowanie dostępu w przypadku zagubienia listy haseł jednorazowych. W każdej chwili można samemu usunąć za pomocą Internetu listę haseł jednorazowych w przypadku np. jej zaginięcia lub zniszczenia. Można także zablokować dostęp do swojego loginu poprzez zgłoszenie takiej informacji na jeden z podanych numerów obsługi technicznej systemu.
  5. Dla własnego bezpieczeństwa nigdy nie należy nosić zapisanego loginu z hasłem dostępu wraz z listą haseł jednorazowych. W przypadku nieautoryzowanego uzyskania nazwy loginu i hasła dostępu do systemu eBankNet osoba niepowołana nie jest w stanie wykonać jakichkolwiek transakcji finansowych bez użycia dodatkowego jednorazowego hasła uwierzytelniającego. Analogicznie w razie nieautoryzowanego uzyskania samej listy haseł jednorazowych osoba niepowołana nie jest w stanie wejść do systemu eBankNet bez znajomości loginu i hasła dostępu.
  6. Należy unikać logowania do systemu eBankNet z komputerów, do których nie ma się pełnego zaufania (np. w kawiarenkach internetowych).
  7. Należy dbać o zabezpieczenie komputera, z którego użytkownik loguje się do systemu tzn. instalować legalne oprogramowanie oraz na bieżąco wszystkie poprawki i uaktualnienia zalecane przez producenta oprogramowania.
  8. Wylogowanie się z systemu należy wykonywać poprzez funkcję "Wyloguj", a nie poprzez zamknięcie przeglądarki internetowej.

  ul. Warszawska 22, 21-560 Międzyrzec Podlaski

  tel. (83) 371-42-58 (numery wewnętrzne):

  • konta osobiste: 123 (sala obsługi), 124 (I piętro)
  • rachunki bieżące: 119
  • kredyty: 120 (sala obsługi), 113 (I piętro)
  • księgowość: 117
  • sekretariat: 111
  • obsługa kasowa: 118
  • straż bankowa: 112

  tel. bankowość elektroniczna: (83) 371-55-79

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  ePUAP: bsmiedzyrzec

  Godziny otwarcia (Placówka przy ul. Warszawskiej 22)

  pon-pią - 7:30-16:00
  Placówka jest otwarta również w jedną wybraną sobotę każdego miesiąca w godz. 7:30-13:00 (dowiedz się więcej »)

  Punkt Kasowy nr 1
  ul. Wyszyńskiego 7, 21-560 Międzyrzec Podlaski
  tel. (83) 371-73-68
  godziny otwarcia: pon - 8:10-15:50, wto-pią - 7:10-14:50

  Punkt Kasowy nr 2
  ul. Partyzantów 59D, 21-560 Międzyrzec Podlaski
  tel. (83) 371-75-83
  godziny otwarcia: pon-pią - 7:30-15:15

  Oddział Drelów

  Plac Bankowy 2, 21-570 Drelów
  tel. (83) 372-00-05, 372-00-04
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  godziny otwarcia: 7:30-15:00

  Oddział Komarówka Podlaska

  ul. Ks. Rudnickiego 3, 21-311 Komarówka Podlaska
  tel. (83) 353-50-16, 353-56-29
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  godziny otwarcia: 7:30-15:00

  Oddział Kąkolewnica

  ul. Lubelska 6, 21-302 Kąkolewnica
  tel. (83) 372-27-73
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  godziny otwarcia: 7:30-15:00

  Oddział Konstantynów

  ul. Janowska 27, 21-543 Konstantynów
  tel. (83) 341-50-15
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  godziny otwarcia: 7:30-15:00

  Znajdziesz nas też tutaj